Leták

Leták

Leták, jakožto nástroj reklamní kampaně, je v současnosti jednou z nejúspěšnějších forem propagace. Platí to pro firmy fungující celorepublikově, ale zároveň pro menší a střední subjekty působící na regionální úrovni. Popularita letákové kampaně mezi zadavateli reklamy vychází především z relativně nízkých nákladu spojených s takovouto reklamní kampaní a zároveň z poměru mezi takto vynaloženými prostředky a svým potenciálem zasáhnout široké spektrum zákazníku. Dalším pozitivem hovořícím ve prospěch letákové kampaně je široké spektrum využití (nabídka produktu za akční cenu, uvedení nového produktu na trh, rozšíření stávajících služeb, otevření nové provozovny, nábor nových pracovníku).
vice více zde

Při přípravě letákové akce je potřeba si nejprve definovat cílovou skupinu, pro kterou je konkrétní nabídka určena. Z toho by mel vycházet grafický návrh, kvalita papíru, případné způsob tiskového zpracování a také forma , jak připravovaný leták dostanu ke koncovému zákazníkovi. Například pokud budu pomocí letáku avizovat otevření nové prodejny, tak budu volit levnější typ papíru a cílit budu plošně do všech schránek v okolí adresy nové provozovny, na druhou stranu pokud budu chtít propagovat nový luxusní produkt, budu dbát na kvalitu papíru, aby vypadal reprezentativně a budu cílit na skupinu lidí s vyšším výdělkem formou adresné zásilky pro konkrétního potencionálního zákazníka.

Letáky dle nákladu tiskneme na digitálních nebo ofsetových tiskárnách, na výběr máte z široké škály papíru a barevností potisku, všechny možnosti viz. specifikace produktu. Tiskneme od 50 kusu do 200 000 kusů a vybírat můžete i z několika možností termínu dodání.

Příprava podkladů
1
SPECIFIKACE PRODUKTU
2
VOLBA DOBY ODESLÁNÍ A POČTU KUSŮ
3
SOUHRN PRODUKTU
ODESLÁNÍ - ECONOMYDo 6 pracovních dnů
ODESLÁNÍ - STANDARDDo 4 pracovních dnů
ODESLÁNÍ - EXPRESSDo 2 pracovních dnů
SPECIFIKACE PRODUKTU
ODESLÁNÍ - ECONOMYDo 6 pracovních dnů
ODESLÁNÍ - STANDARDDo 4 pracovních dnů
ODESLÁNÍ - EXPRESSDo 2 pracovních dnů
AKTUÁLNÍ POLOŽKA
LETÁK
Náhled produktu
MNOŽSTVÍ: 50 ks
ZPŮSOB DODÁNÍ: ECONOMY - 6 dní
CENA ZA KUS BEZ DPH: 5,32 Kč
CENA ZA KUS S DPH: 6,44 Kč
CENA CELKEM BEZ DPH: 266 Kč
CENA CELKEM S DPH: 322 Kč
Objednávku položek v košíku můžete odeslat i v případě, že ještě nemáte tisková data.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.
Top 10 oblíbených produktů
Vzorník papírů a obálek
Přehled pojmů
Doprava a platba
Doprava a platba
Print-Online.cz - infolinka: +420 778 766 889, info@print-online.cz